Δύναμη Μεγάρων: 2 χρυσά και 2 ασημένια μετάλλια στους αγώνες Palamidio Martial Arts Championship

Στους αγώνες της Κυριακής 19 Νοεμβρίου, “Palamidio Martial Arts Championship”, που διεξήχθησαν στο Δημοτικό στάδιο του Ναυπλίου, πήραν μέρος 4 αθλητές του Συλλόγου “Δύναμη Μεγάρων”, οι οποίοι κατέκτησαν σημαντικές θέσεις, ο καθένας στην κατηγορία του. Πρώτη θέση και χρυσό μετάλλιο κατέκτησαν οι αθλητές Γκοσδή Αιμιλία και Φουστέρης Παναγιώτης, ενώ την δεύτερη θέση και τα ασημένια μετάλλια πήραν οι αθλήτριες, Χέλιου Νατάσα και Βαρελά Μαρία.

Ο προπονητής, Πλούμπης Ιωάννης – κάτοχος 5 DAN, διπλωματούχος διαιτητής – προπονητής, αναγνωρισμένος από την ΠΟΚ και τη Γενική Γραμματεία Αθλητισμού, χαίρεται με τις προσπάθειες των παιδιών του και τις θέσεις που κατέλαβαν και εύχεται πάντα νίκες!

Επιπλέον, ο σύλλογος θα ήθελε να ευχαριστήσει τον χορηγό του, Μικρό Καφέ και τους κύριους Μπούρη Θωμά & Καρατζέτζο Βασίλη, για την βοήθεια τους καθώς και την προσφορά τους στον σύλλογο συνολικά.