ΔΑΟ Ζωφριάς – ΑΟ Μίμας Μικρασιατική 1-1

Οι παίκτες του Μίμα συνεχίζουν την προσπάθειά τους και στον αγώνα του Σαββάτου 8 Δεκεμβρίου, στο Καματερό με τον ΔΑΟ Ζωφριάς, έπαιξαν πολύ καλά για 90 λεπτά.

Από ένα τυχερό γκολ της αντίπαλης ομάδας, έμεινε πίσω στο σκορ η ομάδα του Μίμα, ενώ είχε δοκάρι σε απίστευτο σουτ του Μαρούδη αμέσως μετά το 1-0.
Ισοφάρισε στο δεύτερο ημίχρονο η Μίμας Μικρασιατική, και το σκορ διαμορφώθηκε σε 1-1 και πάλεψε μέχρι τέλους για τη νίκη.

Δυστυχώς για τη Μικρασιατική χάθηκε στις καθυστερήσεις, μία τεράστια ευκαιρία με τον Τουμπαρίδη, που θα μπορούσε να κάνει το μεγάλο διπλό.

Το γκολ της ισοφάρισης πέτυχε ο Βλαχοκυριάκος

Οι 11 του Χάρη Κουστέρη: Μάππας, Γκουτσούλας, Νότας, Συριανός, Τζαφέρης, Μαρούδης, Βλαχοκυριάκος, Μανώλης, Χαμπιλάι, Μπαγδάτογλου, Πατσιονίδης.
Ως αλλαγές πέρασαν στον αγώνα οι Τοπάλης, Λέζης, Τουμπαρίδης.