Πρόγραμμα Πρωταθλήματος Α και Β ΕΠΣΔΑ 2019-2020

Πρόγραμμα Πρωταθλήματος Α και Β ΕΠΣΔΑ 2019-2020

Αναλυτικά το αγωνιστικό πρόγραμμα των πρωταθλημάτων Α και Β ΕΠΣΔΑ για την αγωνιστική περίοδο 2019 – 2020.

Στο πρωτάθλημα της κάθε κατηγορίας συμμετέχουν 14 ομάδες, ενώ στη Β ΕΠΣΔΑ εμφανίζεται και το νεοσύστατο σωματείο Ατρόμητος Ελευσίνας.

Από τα Μέγαρα, στο πρωτάθλημα της Α ΕΠΣΔΑ συμμετέχουν οι Βύζας Μεγάρων, ΑΟ Μίμας/Μικρασιατική και η ΑΓΣ Νέα Πέραμος, ενώ στο πρωτάθλημα της Α ΕΠΣΔΑ ο Μεγαρικός.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Πρωτάθλημα Α ΕΠΣΔΑ

1η Αγωνιστική – 14η Αγωνιστική
Λαμπερή – Βύζας Μεγάρων
Αστέρας Μαγούλας – Ζωφριά
Απόλλων Ποντίων – Νέα Πέραμος
Θρασύβουλος – ΠΑΟΚ Μάνδρας
Μανδραϊκός – Πανελευσινιακός
Ηρακλής Ελευσίνας – Πυρρίχιος
Εθνικός Πανοράματος – Μικρασιατική

2η Αγωνιστική – 15η Αγωνιστική
Αστέρας Μαγούλας – Λαμπερή Ελευσίνας
Βύζας Μεγάρων – Απόλλων Ποντίων
Ζωφριά – Θρασύβουλος
Νέα Πέραμος – Μανδραϊκός
ΠΑΟΚ Μάνδρας – Ηρακλής Ελευσίνας
Πανελευσινιακός – Εθνικός Πανοράματος
Πυρρίχιος – Μικρασιατική

3η Αγωνιστική – 16η Αγωνιστική
Λαμπερή Ελευσίνας – Απόλλων Ποντίων
Θρασύβουλος – Αστέρας Μαγούλας
Μανδραϊκός – Βύζας Μεγάρων
Ηρακλής Ελευσίνας – Ζωφριά
Εθνικός Πανοράματος – Νέα Πέραμος
Μικρασιατική – ΠΑΟΚ Μάνδρας
Πυρρίχιος – Πανελευσινιακός

4η Αγωνιστική – 17η Αγωνιστική
Θρασύβουλος – Λαμπερή Ελευσίνας
Απόλλων Ποντίων – Μανδραϊκός
Αστέρας Μαγούλας – Ηρακλής Ελευσίνας
Βύζας Μεγάρων – Εθνικός Πανοράματος
Ζωφριά – Μικρασιατική
Νέα Πέραμος – Πυρρίχιος
ΠΑΟΚ Μάνδρας – Πανελευσινιακός

5η Αγωνιστική – 18η Αγωνιστική
Λαμπερή Ελευσίνας – Μανδραϊκός
Ηρακλής Ελευσίνας – Θρασύβουλος
Εθνικός Πανοράματος – Απόλλων Ποντίων
Μικρασιατική – Αστέρας Μαγούλας
Πυρρίχιος – Βύζας Μεγάρων
Πανελευσινιακός – Ζωφριά
ΠΑΟΚ Μάνδρας – Νέα Πέραμος

6η Αγωνιστική – 19η Αγωνιστική
Ηρακλής Ελευσίνας – Λαμπερή Ελευσίνας
Μανδραϊκός – Εθνικός Πανοράματος
Θρασύβουλος – Μικρασιατική
Απόλλων Ποντίων – Πυρρίχιος
Αστέρας Μαγούλας – Πανελευσινιακός
Βύζας Μεγάρων – ΠΑΟΚ Μάνδρας
Ζωφριά – Νέα Πέραμος

7η Αγωνιστική – 20η Αγωνιστική
Λαμπερή Ελευσίνας – Εθνικός Πανοράματος
Μικρασιατική – Ηρακλής Ελευσίνας
Πυρρίχιος – Μανδραϊκός
Πανελευσινιακός – Θρασύβουλος
ΠΑΟΚ Μάνδρας – Απόλλων Ποντίων
Νέα Πέραμος – Αστέρας Μαγούλας
Ζωφριά – Βύζας Μεγάρων

8η Αγωνιστική – 21η Αγωνιστική
Μικρασιατική – Λαμπερή Ελευσίνας
Εθνικός Πανοράματος – Πυρρίχιος
Ηρακλής Ελευσίνας – Πανελευσινιακός
Μανδραϊκός – ΠΑΟΚ Μάνδρας
Θρασύβουλος – Νέα Πέραμος
Απόλλων Ποντίων – Ζωφριά
Αστέρας Μαγούλας – Βύζας Μεγάρων

9η Αγωνιστική – 22η Αγωνιστική
Λαμπερή Ελευσίνας – Πυρρίχιος
Πανελευσινιακός – Μικρασιατική
ΠΑΟΚ Μάνδρας – Εθνικός Πανοράματος
Νέα Πέραμος – Ηρακλής Ελευσίνας
Ζωφριά – Μανδραϊκός
Βύζας Μεγάρων – Θρασύβουλος
Απόλλων Ποντίων – Αστέρας Μαγούλας

10η Αγωνιστική – 23η Αγωνιστική
Πανελευσινιακός – Λαμπερή Ελευσίνας
Πυρρίχιος – ΠΑΟΚ Μάνδρας
Μικρασιατική – Νέα Πέραμος
Εθνικός Πανοράματος – Ζωφριά
Ηρακλής Ελευσίνας – Βύζας Μεγάρων
Μανδραϊκός – Αστέρας Μαγούλας
Θρασύβουλος – Απόλλων Ποντίων

11η Αγωνιστική – 24η Αγωνιστική
Λαμπερή Ελευσίνας – ΠΑΟΚ Μάνδρας
Νέα Πέραμος – Πανελευσινιακός
Ζωφριά – Πυρρίχιος
Βύζας Μεγάρων – Μικρασιατική
Αστέρας Μαγούλας – Εθνικός Πανοράματος
Απόλλων Ποντίων – Ηρακλής Ελευσίνας
Μανδραϊκός – Θρασύβουλος

12η Αγωνιστική – 25η Αγωνιστική
Νέα Πέραμος – Λαμπερή Ελευσίνας
ΠΑΟΚ Μάνδρας – Ζωφριά
Πανελευσινιακός – Βύζας Μεγάρων
Πυρρίχιος – Αστέρας Μαγούλας
Μικρασιατική – Απόλλων Ποντίων
Εθνικός Πανοράματος – Θρασύβουλος
Ηρακλής Ελευσίνας – Μανδραϊκός

13η Αγωνιστική – 26η Αγωνιστική
Λαμπερή Ελευσίνας – Ζωφριά
Βύζας Μεγάρων – Νέα Πέραμος
Αστέρας Μαγούλας – ΠΑΟΚ Μάνδρας
Απόλλων Ποντίων – Πανελευσινιακός
Θρασύβουλος – Πυρρίχιος
Μανδραϊκός – Μικρασιατική
Εθνικός Πανοράματος – Ηρακλής Ελευσίνας


Πρωτάθλημα Β ΕΠΣΔΑ

1η Αγωνιστική – 14η Αγωνιστική
Δύναμη Ασπροπύργου – Ατρόμητος Ελευσίνας
ΠΑΟ Φυλής – Λέων
Αστέρας Άνω Λιοσίων – Άγιοι Ανάργυροι Ελευσίνας
Αίας Παραλίας – Σκορπιός Φυλής
ΑΕ Ζεφυρίου – Κριός Ασπροπύργου
Μεγαρικός – Ερμής Άνω Λιοσίων
Απόλλων Άνω Λιοσίων – Ίκαρος Νεοκτίστων

2η Αγωνιστική – 15η Αγωνιστική

ΠΑΟ Φυλής – Δύναμη Ασπροπύργου
Ατρόμητος Ελευσίνας – στέρας Άνω Λιοσίων
Λέων – Αίας Παραλίας
Άγιοι Ανάργυροι Ελευσίνας – ΑΕ Ζεφυρίου
Σκορπιός Φυλής – Μεγαρικός
Κριός Ασπροπύργου – Απόλλων Άνω Λιοσίων
Ερμής Άνω Λιοσίων – Ίκαρος Νεοκτίστων

3η Αγωνιστική – 16η Αγωνιστική

Δύναμη Ασπροπύργου – Αστέρας Άνω Λιοσίων
Αίας Παραλίας – ΠΑΟ Φυλής
ΑΕ Ζεφυρίου – Ατρόμητος Ελευσίνας
Μεγαρικός – Λέων
Απόλλων Άνω Λιοσίων – Άγιοι Ανάργυροι Ελευσίνας
Ίκαρος Νεοκτίστων – Σκορπιός Φυλής
Ερμής Άνω Λιοσίων – Κριός Ασπροπύργου

4η Αγωνιστική – 17η Αγωνιστική
Αίας Παραλίας – Δύναμη Ασπροπύργου
Αστέρας Άνω Λιοσίων – ΑΕ Ζεφυρίου
ΠΑΟ Φυλής – Μεγαρικός
Ατρόμητος Ελευσίνας – Απόλλων Άνω Λιοσίων
Λέων – Ίκαρος Νεοκτίστων
Άγιοι Ανάργυροι Ελευσίνας – Ερμής Άνω Λιοσίων
Σκορπιός Φυλής – Κριός Ασπροπύργου

5η Αγωνιστική – 18η Αγωνιστική
Δύναμη Ασπροπύργου – ΑΕ Ζεφυρίου
Μεγαρικός – Αίας Παραλίας
Απόλλων Άνω Λιοσίων – Αστέρας Άνω Λιοσίων
Ίκαρος Νεοκτίστων – ΠΑΟ Φυλής
Ερμής Άνω Λιοσίων – Ατρόμητος Ελευσίνας
Κριός Ασπροπύργου – Λέων
Σκορπιός Φυλής – Άγιοι Ανάργυροι Ελευσίνας

6η Αγωνιστική – 19η Αγωνιστική
Μεγαρικός – Δύναμη Ασπροπύργου
ΑΕ Ζεφυρίου – Απόλλων Άνω Λιοσίων
Αίας ΠΑραλίας – Ίκαρος Νεοκτίστων
Αστέρας Άνω Λιοσίων – Ερμής Άνω Λιοσίων
ΠΑΟ Φυλής – Κριός Ασπροπύργου
Ατρόμητος Ελευσίνας – Σκορπιός Φυλής
Λέων – Άγιοι Ανάργυροι Ελευσίνας

7η Αγωνιστική – 20η Αγωνιστική
Δύναμη Ασπροπύργου – Απόλλων Άνω Λιοσίων
Ίκαρος Νεοκτίστων – Μεγαρικός
Ερμής Άνω Λιοσίων – ΑΕ Ζεφυρίου
Κριός Ασπροπύργου – Αίας Παραλίας
Σκορπιός Φυλής – Αστέρας Άνω Λιοσίων
Άγιοι Ανάργυροι Ελευσίνας – ΠΑΟ Φυλής
Λέων – Ατρόμητος Ελευσίνας

8η Αγωνιστική – 21η Αγωνιστική
Ίκαρος Νεοκτίστων – Δύναμη Ασπροπύργου
Απόλλων Άνω Λιοσίων – Ερμής Άνω Λιοσίων
Μεγαρικός – Κριός Ασπροπύργου
ΑΕ Ζεφυρίου – Σκορπιός Φυλής
Αίας Παραλίας – Άγιοι Ανάργυροι Ελευσίνας
Αστέρας Άνω Λιοσίων – Λέων
ΠΑΟ Φυλής – Ατρόμητος Ελευσίνας

9η Αγωνιστική – 22η Αγωνιστική
Δύναμη Ασπροπύργου – Ερμής Άνω Λιοσίων
Κριός Ασπροπύργου – Ίκαρος Νεοκτίστων
Σκορπιός Φυλής – Απόλλων Άνω Λιοσίων
Άγιοι Ανάργυροι Ελευσίνας – Μεγαρικός
Λέων – ΑΕ Ζεφυρίου
Ατρόμητος Ελευσίνας – Αίας Παραλίας
Αστέρας Άνω Λιοσίων – ΠΑΟ Φυλής

10η Αγωνιστική – 23η Αγωνιστική
Κριός Ασπροπύργου – Δύναμη Ασπροπύργου
Ερμής Άνω Λιοσίων – Σκορπιός Φυλής
‘Ικαρος Νεοκτίστων – Άγιοι Ανάργυροι Ελευσίνας
Απόλλων Άνω Λιοσίων – Λέων
Μεγαρικός – Ατρόμητος Ελευσίνας
ΑΕ Ζεφυρίου – ΠΑΟ Φυλής
Αίας Παραλίας – Αστέρας Άνω Λιοσίων

11η Αγωνιστική – 24η Αγωνιστική
Δύναμη Ασπρoύργου. – Σκορπιός Φυλής
Άγ. Ανάργυροι Ελευσίνας. – Κριός Ασπροπύργου
Λέων – Ερμής Άνω Λιοσίων
Ατρόμητος Ελευσίνας – Ίκαρος Νεοκτίστων
ΠΑΟ Φυλής – Απόλλων Άνω Λιοσίων
Αστέρας Άνω Λιοσίων – Μεγαρικός
ΑΕ Ζεφυρίου – Αίας Παραλίας

12η Αγωνιστική – 25η Αγωνιστική
Άγ. Ανάργυροι Ελευσίνας – Δύναμη Ασπροπύργου
Σκορπιός Φυλής – Λέων
Κριός Ασπρόπυργος – Ατρόμητος Ελευσίνας
Ερμής Άνω Λιοσίων – ΠΑΟ Φυλής
Ίκαρος Νεοκτίστων – Αστέρας Άνω Λιοσίων
Απόλλων Άνω Λιοσίων – Αίας Παραλίας
Μεγαρικός – ΑΕ Ζεφυρίου

13η Αγωνιστική – 26η Αγωνιστική
Δύναμη Ασπροπύργου – Λέων
Ατρόμητος Ελευσίνας – Άγ. Ανάργυροι Ελευσίνας
ΠΑΟ Φυλής – Σκορπιός Φυλής
Αστέρας Άνω Λιοσίων – Κριός Ασπροπύργου
Αίας Παραλίας Ασπροπύργου – Ερμής Άνω Λιοσίων
ΑΕ Ζεφυρίου – Ίκαρος Νεοκτίστων
Απόλλων Άνω Λιοσίων – Μεγαρικός

Καρυλάκης – Κρεοπωλείο

Related posts