Ο AO ΜΙΜΑΣ έσπασε το ρόδι

Ο ΑΟ ΜΙΜΑΣ Μικρασιατική πέτυχε την πολυπόθητη νίκη απέναντι στην ομάδα της ΛΑΜΠΕΡΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ με σκορ 0 -4.

Η ομάδα του ΜΙΜΑΣ αναφέρει σε ιστοσελίδα που διατηρεί σε κοινωνικό μέσο δικτύωσης:

Μετά τις 2 πρώτες αγωνιστικές όπου η ομάδα μας δέχθηκε την ισοφάριση στα τελευταία λεπτά των καθυστερήσεων ,πήρε τους 3 βαθμούς της νίκης στην Ελευσίνα .

Σκόρερ για την ομάδα μας οι Ζουμπουρλής, Μαρούδης και ,Mohhamed (2)

Για την Μικρασιατική μας (Χάρης Κουστέρης ) ξεκίνησαν οι Μάππας, Λύγδας, Συριανός, Κήττας, Μήτσος, Χαμπιλάι, Ρόκου, Μαρούσης, Χατζής, Mohhamed, Ζουμπουρλής (c).

Ως αλλαγές πέρασαν στον αγώνα οι Μπούσουλας, Στρατιώτης, Παπανικόλας, Κυριακίδης, Γεωργακής.
Ευχαριστούμε τη Λαμπερή για την φιλοξενία και ευχόμαστε κάθε επιτυχία για την συνέχεια .

Μπράβο σε όλα τα παιδιά για την εμφάνιση , την προσπάθεια και την πρώτη νίκη στο πρωτάθλημα.