«34α Ορσίππεια 2015» στο Στάδιο των Μεγάρων

«34α Ορσίππεια 2015» στο Στάδιο των Μεγάρων

Νέα ιστοσελίδα – Έπιπλο μουστάκας

Παρακολουθήστε στιγμιότυπα από τα «34α Ορσίππεια 2015» που πραγματοποιήθηκαν την Κυριακή 24 Μαΐου στο «Στάδιο Μεγαρέων Ολυμπιονικών».

 

Αναλυτικά τα αποτελέσματα των αγωνισμάτων:

110Μ ΑΝΔΡΩΝ   ΑΝΕΜΟΣ +5,5 
ΘΕΣΗ  ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ.  ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΤΣΟΥΓΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  1994  ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ  15,05
2 ΑΛΑΜΠΡΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  1991  Π.Α.Ο. 15,42
3 ΠΟΝΤΙΚΕΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ  1993  ΟΦΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  16,64

 

110ΕΜΠ ΕΦΗΒΩΝ    

ΘΕΣΗ  ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ.  ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ

1 ΤΣΟΥΓΙΑΣ ΔΗΜΟΣ  1996  ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ  13,86

2 ΜΑΡΟΥΔΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ  1998  ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  14,71

 

100ΕΜΠ ΠΠΑ    

ΑΡ. ΑΘΛ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ.  ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ

1 ΚΑΤΑΒΑΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ  2000  ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ  14,28

2 ΚΟΝΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  2000  ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ  14,88

3 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  2001  ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  15,21

4 ΜΠΕΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ  2000  ΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ  16,42

 

100ΕΜΠ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ   ΑΝΕΜΟΣ +3,9 

ΘΕΣΗ  ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ

1 ΜΑΝΕΤΑ ΜΑΡΙΑ  1999  ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ  15,12

2 ΚΑΤΣΙΚΑΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ  1999  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ  15,14

 

80Μ ΠΠΑ   ΑΝΕΜΟΣ + 2,7 

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ.  ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ

1 ΚΑΡΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  2000  ΠΓΣΣ 9,71

2 ΜΠΑΖΙΓΟΣ ΣΠΥΡΟΣ  2000  ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ  9,82

3 ΤΖΟΥΜΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  2000  ΟΣΦΠ 10,07

4 ΝΑΤΖΑΡΙΑΝ ΑΝΤΡΑΝΤΥ  2001  ΠΓΣΣ 10,11

5 ΜΠΟΤΣΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2001  ΑΣ ΣΠ ΛΟΥΗ ΚΟΡ/ΛΟΥ 10,35

6 ΝΤΑΝΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000  ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ  10,36

7 ΧΑΡΟΚΟΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000  ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ  10,39

 

80Μ ΠΚΑ   ΑΝΕΜΟΣ +5,1 

ΘΕΣΗ  ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ.  ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ

1 ΒΕΛΕΝΤΖΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ  2000  ΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ ΚΟΡ/ΛΟΥ 10,68

2 ΠΡΑΣΣΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ  2000  ΓΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ  10,94

3 ΞΕΝΟΠΑΝΑΓΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ  2002  ΓΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ  10,95

4 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΝΕΦΕΛΗ  2001  ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  11,08

5 ΔΟΥΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ  2001  ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  11,65

6 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ  2001  ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 11,98

7 ΜΠΕΡΙΑΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ  2001  ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 13,22

 

ΜΗΚΟΣ ΠΚΑ     

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ.  ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ 

1 ΤΣΕ ΓΕΣΘΙΜΑΝΗ  2000  ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 5,19 3,2

2 ΓΡΙΣΠΟΥ ΕΛΕΝΤΙΝΑ  2001  ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4,59 2,9

3 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  2001  ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ  4,51 3,8

4 ΜΠΕΡΙΑΤΟΥ ΙΩΑΝ-ΒΑΣΙΛ 2001  ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ  3,99 2,3

 

100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ   ΑΝΕΜΟΣ +5,2  

ΘΕΣΗ  ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ

1 ΣΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1993  ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝ 11,83

2 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ  1996  ΓΣ ΑΤΕΡΑΣ 90 12,59

3 ΚΑΤΣΙΚΑΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ  1999  ΠΓΣΣ 12,98

4 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 1999  ΠΓΣΣ 12,99

5 ΛΙΑΡΟΚΑΠΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1999  ΠΓΣΣ 13,08

6 ΒΟΥΤΣΟΥΡΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ  1999  ΠΓΣΣ 13,27

7 ΣΑΡΛΑ ΡΑΦΑΕΛΑ  1998  ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  13,85

8 ΚΟΥΚΟΥΔΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ  1999  ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 90 13,86

9 ΚΟΥΚΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 1996  ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 90 14,57

10 ΡΗΝΙΩΤΗ ΦΙΛΙΠΠΙΑ  1996  ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 15,86

 

100Μ ΣΕΙΡΑ 1  ΑΝΕΜΟΣ +2,5  

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ.  ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ

1 ΧΑΛΑΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ  1994  ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  11,68  – 

2 ΚΙΑΡΗ ΜΑΡΙΟ  1993  ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν ΙΩΝ 11,74

3 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  1999  ΠΓΣΣ 11,88

4 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  1994  ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  12,00

5 ΔΡΟΓΓΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  1999  ΠΓΣΣ 12,22

6 ΧΑΤΖΙΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ  1999  ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 12,41

7 ΣΑΜΙΩΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  1994  ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 13,7

     

 100Μ ΣΕΙΡΑ 2  ΑΝΕΜΟΣ +3,9  

1 ΑΒΑΓΙΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  1997  ΠΓΣΣ 11,25

2 ΡΙΖΙΚΙΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  1999  ΠΓΣΣ 11,55

3 ΧΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  1994  ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  11,77

4 ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ  1999  ΠΓΣΣ 11,82

5 ΛΕΥΘΕΡΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  1978  ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ  12,48

6 ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  1977  ΑΟ ΟΛΥΜΠ. ΚΗΦ 12,48

     

 100Μ ΣΕΙΡΑ 3    

1 ΤΡΙΒΥΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  1987  ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ  10,47

2 ΜΠΟΥΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1988  ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 10,87

3 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ  1995  ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ  11,01

4 ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 1989  ΟΣΦΠ 11,20

5 ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 1998  ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΥ ΚΟΡ 11,73

– ΔΟΡΓΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  1994  ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  –

     

 100Μ ΣΥΝΟΛΙΚΗ  ΚΑΤΑΤΑΞΗ    

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ

1 ΤΡΙΒΥΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  1987  ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ  10,47

2 ΜΠΟΥΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1988  ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 10,87

3 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ  1995  ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ  11,01

4 ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 1989  ΟΣΦΠ 11,20

5 ΑΒΑΓΙΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  1997  ΠΓΣΣ 11,25

6 ΡΙΖΙΚΙΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  1999  ΠΓΣΣ 11,55

7 ΧΑΛΑΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ  1994  ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  11,68

8 ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 1998  ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΥ ΚΟΡ 11,73

9 ΚΙΑΡΗ ΜΑΡΙΟ  1993  ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν ΙΩΝ 11,74

10 ΧΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  1994  ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  11,77

11 ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ  1999  ΠΓΣΣ 11,82

12 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  1999  ΠΓΣΣ 11,88

13 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  1994  ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  12,00

14 ΔΡΟΓΓΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  1999  ΠΓΣΣ 12,22

15 ΧΑΤΖΙΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ  1999  ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 12,41

16 ΛΕΥΘΕΡΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  1978  ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ  12,48

17 ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  1977  ΑΟ ΟΛΥΜΠ. ΚΗΦ 12,48

18 ΣΑΜΙΩΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  1994  ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 13,7

– ΔΟΡΓΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  1994  ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  –

 

ΜΗΚΟΣ ΠΠΑ' 

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ

1 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  2000  ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 6,98 2,0

2 ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ  2000   ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑ  5,51 5,0

3 ΤΖΟΥΜΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  2000  ΟΣΦΠ 5,11 2,5

 

ΜΗΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ     

ΘΕΣΗ  ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ

1 ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ ΣΩΤ. 1999   ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 6,64 3,2

2 ΤΖΩΛΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ  1999  ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 6,31 4,1

 

200Μ ΑΔΡΩΝ ΣΕΙΡΑ 1  ΑΝΕΜΟΣ +3,2 

ΘΕΣΗ  ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ

1 ΑΒΑΓΙΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  1997  ΠΓΣΣ 23,15

2 ΚΙΑΡΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ  1993  ΑΓΣ ΑΝ. Ν. ΙΩΝ. 23,98

3 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  1999  ΠΓΣΣ 24,63

4 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  1987  ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  24,81

5 ΤΖΑΓΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1980  ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 25,91

 ΔΡΟΓΓΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  1999  ΠΓΣΣ –

    

ΘΕΣΗ 200Μ ΑΔΡΩΝ ΣΕΙΡΑ 2  ΑΝΕΜΟΣ +6,8 

1 ΡΙΖΥΚΙΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  1999  ΠΓΣΣ 23,55

2 ΧΑΛΑΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ  1994  ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  23,70

3 ΧΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  1994  ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  24,17

4 ΓΙΑΝΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ  1998  ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  24,33

5 ΑΒΡΑΝΤΙΔΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ  1999  ΠΓΣΣ 24,40

6 ΚΑΛΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998  ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 24,86

    

ΘΕΣΗ 200Μ ΑΔΡΩΝ ΣΕΙΡΑ 3  ΑΝΕΜΟΣ +4,9 

1 ΤΡΙΒΥΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  1987  ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ  21,16

2 ΑΛΕΞΑΝΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ  1995  ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ  21,99

3 ΠΑΝΤΑΚΗΣ ΜΕΝΑΝΔΡΟΣ  1992  ΑΓΣ ΑΝ. Ν. ΙΩΝ. 22,98

4 ΔΟΡΓΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  1994  Σ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  23,41

5 ΤΖΙΜΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  1990  ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  23,73

    

200Μ ΑΝΔΡΩΝ ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ    

ΘΕΣΗ  ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ

1 ΤΡΙΒΥΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  1987  ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ  21,16

2 ΑΛΕΞΑΝΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ  1995  ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ  21,99

3 ΠΑΝΤΑΚΗΣ ΜΕΝΑΝΔΡΟΣ  1992  ΑΓΣ ΑΝ. Ν. ΙΩΝ. 22,98

4 ΑΒΑΓΙΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  1997  ΠΓΣΣ 23,15

5 ΔΟΡΓΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  1994  Σ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  23,41

6 ΡΙΖΥΚΙΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  1999  ΠΓΣΣ 23,55

7 ΧΑΛΑΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ  1994  ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  23,70

8 ΤΖΙΜΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  1990  ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  23,73

9 ΚΙΑΡΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ  1993  ΑΓΣ ΑΝ. Ν. ΙΩΝ. 23,98

10 ΧΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  1994  ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  24,17

11 ΓΙΑΝΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ  1998  ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  24,33

12 ΑΒΡΑΝΤΙΔΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ  1999  ΠΓΣΣ 24,40

13 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  1999  ΠΓΣΣ 24,63

14 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  1987  ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  24,81

15 ΚΑΛΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998  ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 24,86

16 ΤΖΑΓΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1980  ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 25,91

17 ΔΡΟΓΓΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  1999  ΠΓΣΣ –

 

 600Μ ΠΠΑ    

ΘΕΣΗ  ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ

1 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000  ΟΣΦΠ 1,32,97

2 ΚΑΛΛΙΝΤΕΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ  2000  ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  1,33,92

3 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ  2001  ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ  1,40,53

 

 ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ     

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ 

1 ΤΑΧΤΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  1998  ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ  6,00 4,1

2 ΤΟΛΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ- ΦΩΤΕΙΝΗ  1999  ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  4,86 4,0

3 ΝΙΚΟΛΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1992  ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ  4,79 3,8

4 ΑΓΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ  1990  ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  –

 

 300Μ ΠΚΑ ΣΕΙΡΑ 1   

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ.  ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ

1 ΦΕΚΚΑ ΜΑΡΙΝΑ  2000  ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛ ΧΩΡΙΟΥ  45,32

2 ΑΣΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΦΑΝΙΑ  2001   ΓΟ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΠΕΡ 46,04

3 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 2000  ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓ 47,16

4 ΚΟΥΡΑΓΑΝΗ ΤΟΥΡΟΥΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001  ΠΓΣΣ 47,77

    

ΘΕΣΗ 300Μ ΠΚΑ ΣΕΙΡΑ 1   

1 ΚΑΡΒΟΥΝΑ ΜΑΡΙΑ ΑΝΝΑ 2000  ΓΟ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΠΕΡ 44,38

2 ΚΑΡΑΝΙΣΑ ΣΟΦΙΑ ΙΩΑΝΝΑ  2000  ΠΓΣΣ 44,66

3 ΚΑΤΣΟΥΠΗ ΔΑΝΑΗ  2000  ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  45,8

4 ΔΟΥΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ  2000  ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  47,79

    

 300Μ ΠΚΑ ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ   

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ.  ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ

1 ΚΑΡΒΟΥΝΑ ΜΑΡΙΑ ΑΝΝΑ 2000  ΓΟ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΠΕΡ 44,38

2 ΚΑΡΑΝΙΣΑ ΣΟΦΙΑ ΙΩΑΝΝΑ  2000  ΠΓΣΣ 44,66

3 ΦΕΚΚΑ ΜΑΡΙΝΑ  2000  ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛ ΧΩΡΙΟΥ  45,32

4 ΚΑΤΣΟΥΠΗ ΔΑΝΑΗ  2000  ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  45,8

5 ΑΣΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΦΑΝΙΑ  2001   ΓΟ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΠΕΡ 46,04

6 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 2000  ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓ 47,16

7 ΚΟΥΡΑΓΑΝΗ ΤΟΥΡΟΥΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001  ΠΓΣΣ 47,77

8 ΔΟΥΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ  2000  ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  47,79

 

 400Μ ΑΝΔΡΩΝ ΣΕΙΡΑ 1   

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ

1 ΠΡΙΤΣΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ  1984 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 52,52

2 ΓΚΙΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  1999 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  54,19

3 ΚΑΠΕΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  1992 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡ 54,72

4 ΛΥΤΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  1998 ΠΓΣΣ 55,04

5 ΤΡΙΒΥΖΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  1997 ΠΓΣΣ 55,46

    

ΘΕΣΗ 400Μ ΑΝΔΡΩΝ ΣΕΙΡΑ 2   

1 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1991 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖ. 49,96

2 ΧΟΥΝΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ  1993 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 49,98

3 ΔΟΥΡΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  1994 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  50,38

4 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΠΑΝ 1992 ΠΓΣΣ 51,35

5 ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  1983 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ  53,00

 

400Μ ΑΝΔΡΩΝ ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ    

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ

1 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1991 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖ. 49,96

2 ΧΟΥΝΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ  1993 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 49,98

3 ΔΟΥΡΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  1994 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  50,38

4 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΠΑΝ 1992 ΠΓΣΣ 51,35

5 ΠΡΙΤΣΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ  1984 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 52,52

6 ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  1983 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ  53,00

7 ΓΚΙΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  1999 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  54,19

8 ΚΑΠΕΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  1992 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡ 54,72

9 ΛΥΤΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  1998 ΠΓΣΣ 55,04

10 ΤΡΙΒΥΖΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  1997 ΠΓΣΣ 55,46

 

 400Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ    

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ

1 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ 1993 ΚΥΠΡΟΣ 58,59

2 ΑΛΟΓΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  1995 ΠΓΣΣ 60,58

3 ΓΚΑΛΗΜΑΝΑ ΖΩΗ 1991 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  61,46

 

 200Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΕΙΡΑ 1 ΑΝΕΜΟΣ +4  

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ

1 ΛΙΑΡΟΚΑΠΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ  1999 ΠΓΣΣ 27,24

2 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 1999 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 28,42

3 ΚΟΥΡΚΟΥΔΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1999 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 90 28,76

4 ΧΟΛΕΤΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 1999 ΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ ΚΟΡ 29,11

     

200Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΕΙΡΑ 2 ΑΝΕΜΟΣ +5,2  

1 ΑΡΜΑΝΤΩΝΑΚΗΓΕΩΡΓΙΑ 1995 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖ 25,82

2 ΔΗΜΟΥ ΖΩΙΤΣΑ  1992 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 27,24

3 ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1998 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 27,99

4 ΚΟΥΒΑΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ  1989 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 22,26

 

200Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ   

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ

1 ΚΟΥΒΑΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ  1989 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 22,26

2 ΑΡΜΑΝΤΩΝΑΚΗΓΕΩΡΓΙΑ 1995 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖ 25,82

3 ΛΙΑΡΟΚΑΠΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ  1999 ΠΓΣΣ 27,24

4 ΔΗΜΟΥ ΖΩΙΤΣΑ  1992 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 27,24

5 ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1998 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 27,99

6 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 1999 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 28,42

7 ΚΟΥΡΚΟΥΔΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1999 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 90 28,76

8 ΧΟΛΕΤΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 1999 ΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ ΚΟΡ 29,11

 

800Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ   

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ

1 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΛΟΥ ΖΩΗ ΑΝΙΤΑ  1996 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  2,18,09

2 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  1994 ΠΑΟΚ 2,20,34

3 ΛΕΟΝΤΙΑΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ  1983 ΓΑΣ ΙΛΛΙΣΟΣ  2,24,28

4 ΚΑΠΕΤΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2000 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2,27,15

 

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΠΠΑ'     

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ

1 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  2000  ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ  14,42 5,2

2 ΚΑΡΑΚΑΙΔΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ  2000  ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  13,19 4,4

3 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ  2000  ΓΣ ΒΟΛΟΥ 11,28 3,9

 

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΠΑΙΔΩΝ  

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ.  ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ

1 ΣΑΡΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  1998  ΓΣ ΒΟΛΟΥ  13,91 5,2

2 ΧΑΤΖΗΚΟΤΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  1998  ΓΣ ΒΟΛΟΥ  13,81 4,7

 

800Μ ΑΝΔΡΩΝ     

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ

1 ΛΑΓΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  1995  ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 1,57,79

2 ΠΡΕΤΖΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1994  ΑΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑ  2,01,46

3 ΝΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΩΤΗΣ  1991  ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2,03,16

4 ΣΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  1999  ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 2,04,66

5 ΚΛΕΙΤΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1999  ΑΕΚ 2,11,19

 

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ      

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ

1 ΤΑΧΤΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  1998  ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 12,21 3,9

2 ΜΑΝΕΤΑ ΜΑΡΙΑ  1999  ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 11,52 4,1

 

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ      

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ

1 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ  1987  ΠΓΣ 12,4 3,9

2 ΚΟΝΤΟΡΗΓΑ ΚΑΛ 1995  ΓΣ ΒΟΛΟΥ  11,9 3,0

Ιωάννης Μήτσος – Μαθήματα Μηχανολογίας – άρθρα

Related posts