Πρόγραμμα Πρωταθλήματος Α και Β ΕΠΣΔΑ 2018-2019

Πρόγραμμα Πρωταθλήματος Α και Β ΕΠΣΔΑ 2018-2019

Νέα ιστοσελίδα – Έπιπλο μουστάκας

Πρωτάθλημα Α ΕΠΣΔΑ

1η-14η Αγωνιστική

Θρασύβουλος – ΑΟ Μίμας Μικρασιατική
ΑΓΣ Νέα Πέραμος – Πανελευσινιακός
Αστέρας Μαγούλας – Βύζας Μεγάρων
ΑΟ Ζωφριάς – Πυρρίχιος Ασπροπύργου
Κριός Ασπροπύργου – Ηρακλής Ελευσίνας
ΠΑΟΚ Μάνδρας – Αίας Παραλίας Ασπροπύργου
Απόλλων Ποντίων – Ακράτητος

2η-15η Αγωνιστική

Πυρρίχιος Ασπροπύργου – Βύζας Μεγάρων
Ηρακλής Ελευσίνας – Αστέρας Μαγούλας
Αίας Παραλίας Ασπροπύργου – ΑΟ Ζωφριάς
Ακράτητος – Κριός Ασπροπύργου
Πανελευσινιακός – ΠΑΟΚ Μάνδρας
ΑΟ Μίμας Μικρασιατική – Απόλλων Ποντίων
ΑΓΣ Νέα Πέραμος – Θρασύβουλος

3η-16η Αγωνιστική

Πυρρίχιος Ασπροπύργου – Ηρακλής Ελευσίνας
Βύζας Μεγάρων – Αίας Παραλίας Ασπροπύργου
Αστέρας Μαγούλας – Ακράτητος
ΑΟ Ζωφριάς – Πανελευσινιακός
Κριός Ασπροπύργου – ΑΟ Μίμας Μικρασιατική
ΠΑΟΚ Μάνδρας – ΑΓΣ Νέα Πέραμος
Θρασύβουλος – Απόλλων Ποντίων

4η-17η Αγωνιστική

Αίας Παραλίας Ασπροπύργου – Ηρακλής Ελευσίνας
Ακράτητος – Πυρρίχιος Ασπροπύργου
Πανελευσινιακός – Βύζας Μεγάρων
ΑΟ Μίμας Μικρασιατική – Αστέρας Μαγούλας
ΑΓΣ Νέα Πέραμος – ΑΟ Ζωφριάς
Απόλλων Ποντίων – Κριός Ασπροπύργου
ΠΑΟΚ Μάνδρας – Θρασύβουλος

5η-18η Αγωνιστική

Αίας Παραλίας Ασπροπύργου – Ακράτητος
Ηρακλής Ελευσίνας – Πανελευσινιακός
Πυρρίχιος Ασπροπύργου – ΑΟ Μίμας Μικρασιατική
Βύζας Μεγάρων – ΑΓΣ Νέα Πέραμος
Αστέρας Μαγούλας – Απόλλων Ποντίων
ΑΟ Ζωφριάς – ΠΑΟΚ Μάνδρας
Θρασύβουλος – Κριός Ασπροπύργου

6η-19η Αγωνιστική

Πανελευσινιακός – Ακράτητος
ΑΟ Μίμας Μικρασιατική – Αίας Παραλίας Ασπροπύργου
ΑΓΣ Νέα Πέραμος – Ηρακλής Ελευσίνας
Απόλλων Ποντίων – Πυρρίχιος Ασπροπύργου
ΠΑΟΚ Μάνδρας – Βύζας Μεγάρων
Κριός Ασπροπύργου – Αστέρας Μαγούλας
ΑΟ Ζωφριάς – Θρασύβουλος

7η-20η Αγωνιστική

Πανελευσινιακός – ΑΟ Μίμας Μικρασιατική
Ακράτητος – ΑΓΣ Νέα Πέραμος
Αίας Παραλίας Ασπροπύργου – Απόλλων Ποντίων
Ηρακλής Ελευσίνας – ΠΑΟΚ Μάνδρας
Πυρρίχιος Ασπροπύργου – Κριός Ασπροπύργου
Βύζας Μεγάρων – ΑΟ Ζωφριάς
Θρασύβουλος – Αστέρας Μαγούλας

8η-21η Αγωνιστική

ΑΓΣ Νέα Πέραμος – ΑΟ Μίμας Μικρασιατική
Απόλλων Ποντίων – Πανελευσινιακός
ΠΑΟΚ Μάνδρας – Ακράτητος
Κριός Ασπροπύργου – Αίας Παραλίας Ασπροπύργου
ΑΟ Ζωφριάς – Ηρακλής Ελευσίνας
Αστέρας Μαγούλας – Πυρρίχιος Ασπροπύργου
Βύζας Μεγάρων – Θρασύβουλος

9η-22η Αγωνιστική

Απόλλων Ποντίων – ΑΓΣ Νέα Πέραμος
ΑΟ Μίμας Μικρασιατική – ΠΑΟΚ Μάνδρας
Πανελευσινιακός – Κριός Ασπροπύργου
Ακράτητος – ΑΟ Ζωφριάς
Αίας Παραλίας Ασπροπύργου – Αστέρας Μαγούλας
Ηρακλής Ελευσίνας – Βύζας Μεγάρων
Θρασύβουλος – Πυρρίχιος Ασπροπύργου

10η-23η Αγωνιστική

ΠΑΟΚ Μάνδρας – Απόλλων Ποντίων
Κριός Ασπροπύργου – ΑΓΣ Νέα Πέραμος
ΑΟ Ζωφριάς – ΑΟ Μίμας Μικρασιατική
Αστέρας Μαγούλας – Πανελευσινιακός
Βύζας Μεγάρων – Ακράτητος
Πυρρίχιος Ασπροπύργου – Αίας Παραλίας Ασπροπύργου
Ηρακλής Ελευσίνας – Θρασύβουλος

11η-24η Αγωνιστική

Κριός Ασπροπύργου – ΠΑΟΚ Μάνδρας
Απόλλων Ποντίων – ΑΟ Ζωφριάς
ΑΓΣ Νέα Πέραμος – Αστέρας Μαγούλας
ΑΟ Μίμας Μικρασιατική – Βύζας Μεγάρων
Πανελευσινιακός – Πυρρίχιος Ασπροπύργου
Ακράτητος – Ηρακλής Ελευσίνας
Θρασύβουλος – Αίας Παραλίας Ασπροπύργου

12η-25η Αγωνιστική

ΑΟ Ζωφριάς – Κριός Ασπροπύργου
Αστέρας Μαγούλας – ΠΑΟΚ Μάνδρας
Βύζας Μεγάρων – Απόλλων Ποντίων
Πυρρίχιος Ασπροπύργου – ΑΓΣ Νέα Πέραμος
Ηρακλής Ελευσίνας – ΑΟ Μίμας Μικρασιατική
Αίας Παραλίας Ασπροπύργου – Πανελευσινιακός
Ακράτητος – Θρασύβουλος

13η-26η Αγωνιστική

Κριός Ασπροπύργου – Βύζας Μεγάρων
ΠΑΟΚ Μάνδρας – Πυρρίχιος Ασπροπύργου
Απόλλων Ποντίων – Ηρακλής Ελευσίνας
ΑΓΣ Νέα Πέραμος – Αίας Παραλίας Ασπροπύργου
ΑΟ Μίμας Μικρασιατική – Ακράτητος
Θρασύβουλος – Πανελευσινιακός
Αστέρας Μαγούλας – ΑΟ Ζωφριάς


Πρωτάθλημα Β ΕΠΣΔΑ

1η Αγωνιστική 12η
Δύναμη Ασπροπύργου – Άγ. Ανάργυροι Ελευσ.
Εθνικός Πανοράματος – ΑΠΣ Λέων
ΠΑΟ Φυλής – Ερμής Άνω Λιοσίων
Αστέρας Άνω Λιοσίων – Λαμπερή Ελευσίνας
Ίκαρος Ασπροπύργου – Σκορπιός Φυλής
ΑΕ Ζεφυρίου – Μεγαρικός

2η Αγωνιστική 13η
Εθνικός Πανοράματος – Δύναμη Ασπροπύργου
Άγ. Ανάργυροι Ελευσ. – ΠΑΟ Φυλής
ΑΠΣ Λέων – Αστέρας Άνω Λιοσίων
Ερμής Άνω Λιοσίων – Ίκαρος Ασπροπύργου
Λαμπερή Ελευσίνας – ΑΕ Ζεφυρίου
Μεγαρικός – Σκορπιός Φυλής

3η Αγωνιστική 14η
Δύναμη Ασπροπύργου – ΠΑΟ Φυλής
Αστέρας Άνω Λιοσίων – Εθνικός Πανοράματος
Ίκαρος Ασπροπύργου – Άγ. Ανάργυροι Ελευσ.
ΑΕ Ζεφυρίου – ΑΠΣ Λέων
Μεγαρικός – Ερμής Άνω Λιοσίων
Σκορπιός Φυλής – Λαμπερή Ελευσίνας

4η Αγωνιστική 15η
Αστέρας Άνω Λιοσίων – Δύναμη Ασπροπύργου
ΠΑΟ Φυλής – Ίκαρος Ασπροπύργου
Εθνικός Πανοράματος – ΑΕ Ζεφυρίου
Άγ. Ανάργυροι Ελευσ. – Μεγαρικός
ΑΠΣ Λέων – Σκορπιός Φυλής
Λαμπερή Ελευσίνας – Ερμής Άνω Λιοσίων

5η Αγωνιστική 16η
Δύναμη Ασπροπύργου – Ίκαρος Ασπροπύργου
ΑΕ Ζεφυρίου – Αστέρας Άνω Λιοσίων
Μεγαρικός – ΠΑΟ Φυλής
Σκορπιός Φυλής – Εθνικός Πανοράματος
Λαμπερή Ελευσίνας – Άγ. Ανάργυροι Ελευσ.
Ερμής Άνω Λιοσίων – ΑΠΣ Λέων

6η Αγωνιστική 17η
ΑΕ Ζεφυρίου – Δύναμη Ασπροπύργου
Ίκαρος Ασπροπύργου – Μεγαρικός
Αστέρας Άνω Λιοσίων – Σκορπιός Φυλής
ΠΑΟ Φυλής – Λαμπερή Ελευσίνας
Εθνικός Πανοράματος – Ερμής Άνω Λιοσίων
Άγ. Ανάργυροι Ελευσ. – ΑΠΣ Λέων

7η Αγωνιστική 18η
Δύναμη Ασπροπύργου – Μεγαρικός
Σκορπιός Φυλής – ΑΕ Ζεφυρίου
Λαμπερή Ελευσίνας – Ίκαρος Ασπροπύργου
Ερμής Άνω Λιοσίων – Αστέρας Άνω Λιοσίων
ΑΠΣ Λέων – ΠΑΟ Φυλής
Άγ. Ανάργυροι Ελευσ. – Εθνικός Πανοράματος

8η Αγωνιστική 19η
Σκορπιός Φυλής – Δύναμη Ασπροπύργου
Μεγαρικός – Λαμπερή Ελευσίνας
ΑΕ Ζεφυρίου – Ερμής Άνω Λιοσίων
Ίκαρος Ασπροπύργου – ΑΠΣ Λέων
Αστέρας Άνω Λιοσίων – Άγ. Ανάργυροι Ελευσ.
ΠΑΟ Φυλής – Εθνικός Πανοράματος

9η Αγωνιστική 20η
Δύναμη Ασπροπύργου – Λαμπερή Ελευσίνας
Ερμής Άνω Λιοσίων – Σκορπιός Φυλής
ΑΠΣ Λέων – Μεγαρικός
Άγ. Ανάργυροι Ελευσ. – ΑΕ Ζεφυρίου
Εθνικός Πανοράματος – Ίκαρος Ασπροπύργου
ΠΑΟ Φυλής – Αστέρας Άνω Λιοσίων

10η Αγωνιστική 21η
Ερμής Άνω Λιοσίων – Δύναμη Ασπροπύργου
Λαμπερή Ελευσίνας – ΑΠΣ Λέων
Σκορπιός Φυλής – Άγ. Ανάργυροι Ελευσ.
Μεγαρικός – Εθνικός Πανοράματος
ΑΕ Ζεφυρίου – ΠΑΟ Φυλής
Ίκαρος Ασπροπύργου – Αστέρας Άνω Λιοσίων

11η Αγωνιστική 22η
ΑΠΣ Λέων – Δύναμη Ασπροπύργου
Άγ. Ανάργυροι Ελευσ. – Ερμής Άνω Λιοσίων
Εθνικός Πανοράματος – Λαμπερή Ελευσίνας
ΠΑΟ Φυλής – Σκορπιός Φυλής
Αστέρας Άνω Λιοσίων – Μεγαρικός
Ίκαρος Ασπροπύργου – ΑΕ Ζεφυρίου

Ιωάννης Μήτσος – Μαθήματα Μηχανολογίας – άρθρα

Related posts