Πανελευσινιακός – Βύζας Μεγάρων 1 – 2 (1-1 σκορ ημιχρόνου)

Ισόπαλοι 1-1 πήγαν στα αποδυτήρια Πανελευσινιακός και Βύζας, στον αγώνα για την 15η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής, που διεξάγεται στην Ελευσίνα.

Οι κιτρινόμαυροι προηγήθηκαν στο 20ο λεπτό με τέρμα που σημείωσε με κεφαλιά ο Σιδέρης, έπειτα από εκτέλεση φάουλ του Στρατάκη. Λίγο πριν την εκπνοή του 1ου ημιχρόνου οι γηπεδούχοι ισοφάρισαν με τον Δουκάκη, φέρνοντας το ματς στα ίσια.

Update: 2-1 στο 90' για το Βύζα με τον Ανδριανόπουλο, που πέτυχε μία σπουδαία εκτός έδρας νίκη.

Πανελευσινιακός (Γιώργος Μαραντάς): Πουρής, Στουρνάρας, Τσίγκρος, Παπαπαναγιώτου, Εβερετ, Μαρής (67’Κουσκουνάς), Δουκάκης, Μακρίδης, Φλίγκος, Γκέσιος (60’Ευθυμιάδης), Δεινόπαπας (83’Γκεμίσης).

Αναπληρωματικοί: Κουσκουνάς, Κωνσταντινίδης, Γκεμίσης, Λινάρδος, Μπουσινάκης, Ευθυμιάδης, Κακαλόβ.

Βύζας Μεγάρων (Βασίλης Στασινόπουλος): Τερεκανίδης, Αλεβίζος, Δημακάκος, Κολιόπουλος (79’Διαμαντόπουλος), Βασιλάκος, Σιδέρης, Μιχαλόπουλος, Παπαδόπουλος (87’Κουφής), Μητρόπουλος (72’Ανδριανόπουλος), Σταθάκης, Βλάχος.

Αναπληρωματικοί: Χουστουλάκης, Διαμαντόπουλος, Ανδριανόπουλος, Διαμάντης, Χατζημελετιάδης, Κουφής, Κορομηλάς.

Πανελευσινιακός - Βύζας Μεγάρων 1 - 2