Αιολικός – Βύζας Μεγάρων 2-1

Ήττα για τον Βύζα στην Μυτιλήνη από τον Αιολικό με 2-1 για την 22η Αγωνιστική της Γ Εθνικής. Ο Αιολικός προηγήθηκε με 2-0 στο πρώτο ημίχρονο και ο Βύζας μείωσε σε 2-1 λίγο πριν τη λήξη του αγώνα, χωρίς να καταφέρει να ισοφαρίσει.

Μόλις στο 4' οι γηπεδούχοι πήραν προβάδισμα με σκόρερ τον Ζαγοριανό, ενώ οκτώ λεπτά αργότερα ο ίδιος ποδοσφαιριστής έγραψε το 2-0.

Το μόνο που κατάφεραν οι παίκτες του Βύζα ήταν να μειώσουν με τον Σιδέρη στο 85', μετά από σουτ που κόντραρε σε αμυντικό.

Αιολικός (Κωνσταντίνος Παναγόπουλος): Μάππας, Παπαζούδης, Μαγγανάς, Μπακάλης, Λένγκα, Σπανός, Γάλας, Μίχος, Ζαγοριανός (60' Πασαλίδης), Μανουσάκης (79' Μιχαλάκης), Τόρες (65' Καλαμιώτης)

Βύζας Μεγαρων (Βασίλης Στασινόπουλος): Κανίδης, Χουστουλάκης, Δημακάκος, Διαμαντόπουλος (18' Αλεβίζος), Κορομηλάς, Σιδέρης, Ανδριανόπουλος (62' Κολιόπουλος), Μιχαλόπουλος, Παπαδόπουλος, Στρατάκης, Βλάχος (58' Σελμανάι)